Spor İşleri Müdürlüğü

SPOR ETKİNLİKLERİNE, SAYRA VE ÇINAR ALPGÜNDÜZ KARDEŞLERİN ADI VERİLDİ

Spor Haberleri

SPOR ETKİNLİKLERİNE, SAYRA VE ÇINAR ALPGÜNDÜZ KARDEŞLERİN ADI VERİLDİ

23 Nisan Şenlikleri kapsamında Spor İşleri Müdürlüğümüzce düzenlenen organizasyonlara İzmir depreminde hayatını kaybeden ikiz kardeşler Sayra ve Çınar Alpgündüz'ün (15) isimleri verilmiştir. Bu kapsamda etkinliklerin 3'üncü gününde ikiz kardeşler anısına futbol turnuvası düzenlenmiştir.

Diğer Haberler

BAYRAKLILI GÜREŞÇİLER MADALYALARI TOPLADI

Bayraklı Belediyesi Güreş Takımı, İzmir Cumhuriyet Kupası’nda grekoromen dalda takım olarak ikinciliği kazandı. 
 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası, Buca Afetevleri Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Bayraklı Belediyesi güreş takımı, toplamda 124 puan alarak minikler 11-13 yaş kategorisinde İzmir ikincisi oldu. 9 takımdan 70 sporcunun yarıştığı şampiyonada, Bayraklı Belediyesi sporcularından Ali Arda Kuyumcu 52 kiloda birinciliği kazandı. Sercan Kılıç, Fatih Yılmaz, İbrahim Yaman ve Samed Yüksekkaya ikinciliği, Sadrettin Yiğit Başaran, Resul Altun, Muhammed Emir Bayraktar, Furkan Bulut ise üçüncülüğü elde etti.
 

“Çocuk ve Gençlik Kenti Bayraklı” vizyonuyla yola çıktıklarını hatırlatan Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Çocuklarımız ve gençlerimiz bizim için öncelikli. Spora ve sporcuya verdiğimiz destekle, çocuklarımızın hayatına dokunmaya devam edeceğiz. Güreşçilerimizi başarılarından dolayı yürekten kutluyorum” dedi.

DEVAMI

BAYRAKLI BELEDİYESİ 23 NİSAN ETKİNLİKLERİNDE MUHTEŞEM FİNAL

Bayraklı Belediyesi tarafından 7 gün boyunca 15 noktada düzenlenen 23 Nisan Şenlikleri, futbol, basketbol, voleybol, jimnastik, ayak tenisi, engellilere yönelik cornhole ve masa tenisi turnuvalarının gerçekleştirilmesi ile birlikte bayraklı sahilinde sona ermiştir.

DEVAMI

Duyurular

Etkinlik Takvimi

Müdür

baskan
Volkan Kaya
Spor İşleri Müdürlüğü