Spor İşleri Müdürlüğü

BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR TESİSLERİNİ YENİLEDİ

Spor Haberleri

BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR TESİSLERİNİ YENİLEDİ

Koronavirüs salgını sürecinde hizmetlerini aksatmadan sürdüren Bayraklı Belediyesi, 2 spor tesisini yeniledi. Kullanıma hazır hale getirilen spor alanlarının altyapı çalışmaları tamamlanarak, parkeleri değiştirildi. Tesisler, alınacak tedbirler kapsamında hizmete açılacak.


Bayraklı Belediyesi, Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu ve 75’inci Yıl Kültür Merkezi Spor Tesisi’ndeki yenileme çalışmalarını tamamladı. 7’den 70’e Bayraklı’da sporseverlerin kullanımına sunulan alanların daha modern hale getirilmesi için her alanda çalışmalarını sürdüren ekipler, Bayraklı Adalet Mahallesi’nde bulunan Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda baştan aşağı tadilat yaptı. Sezon boyunca basketbol ve voleybol müsabakalarına ev sahipliği yapan salonun ömrünü tamamlamış parkeleri değiştirildi. Altyapı çalışmaları tamamlandı. Cengizhan Mahallesi’ndeki Prof. Dr. Ekrem Akurgal Spor Salonu da Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin tadilat çalışmaları sonrası hizmete sunuldu.


75. Yıl Mahallesi’ne Güreş Salonu

Güreş branşında Bayraklı’da salon sıkıntısı yaşayan sporcuların ihtiyaçlarını yanıtlayan Bayraklı Belediyesi, 75’inci Yıl Kültür Merkezi Spor Salonu’nu güreş salonuna dönüştürdü. Avrupa ve dünya klasmanında başarılı sporcular yetiştirmeyi hedefleyen belediye, salgın dolayısıyla tüm spor alanlarını da baştan aşağı dezenfekte ederek, kullanıma hazır hale getirdi. Yaklaşık 3 aydır kapalı durumdaki spor tesisleri yeni görünüme kavuşurken, alınacak tedbirler kapsamında bu alanların hizmete açılacağı belirtildi.

Diğer Haberler

BAYRAKLI BELEDİYESİ 23 NİSAN ETKİNLİKLERİNDE MUHTEŞEM FİNAL

Bayraklı Belediyesi tarafından 7 gün boyunca 15 noktada düzenlenen 23 Nisan Şenlikleri, futbol, basketbol, voleybol, jimnastik, ayak tenisi, engellilere yönelik cornhole ve masa tenisi turnuvalarının gerçekleştirilmesi ile birlikte bayraklı sahilinde sona ermiştir.

DEVAMI

BAYRAKLIDA ANLAMLI TURNUVA

Bayraklı Belediyesi İzmir depreminde hayatını kaybeden 28 yaşındaki başarılı futbolcu Malik Tahirler anısına futsal turnuvası düzenlenmiştir. Bayraklı'dan 12 takımın katıldığı etkinlikte şampiyon Soğukkuyu Spor Kulübü olmuştur. Başarılı sporculara kupa ve madalyalarını Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal takdim etmiştir.

DEVAMI

Duyurular

Etkinlik Takvimi

Müdür

baskan
Volkan Kaya
Spor İşleri Müdürlüğü