Spor İşleri Müdürlüğü

BAYRAKLI BELEDİYESİ 23 NİSAN ETKİNLİKLERİNDE MUHTEŞEM FİNAL

Spor Haberleri

BAYRAKLI BELEDİYESİ 23  NİSAN ETKİNLİKLERİNDE MUHTEŞEM FİNAL

Bayraklı Belediyesi tarafından 7 gün boyunca 15 noktada düzenlenen 23 Nisan Şenlikleri, futbol, basketbol, voleybol, jimnastik, ayak tenisi, engellilere yönelik cornhole ve masa tenisi turnuvalarının gerçekleştirilmesi ile birlikte bayraklı sahilinde sona ermiştir.

Diğer Haberler

BAYRAKLILI GÜREŞÇİLER MADALYALARI TOPLADI

Bayraklı Belediyesi Güreş Takımı, İzmir Cumhuriyet Kupası’nda grekoromen dalda takım olarak ikinciliği kazandı. 
 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası, Buca Afetevleri Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Bayraklı Belediyesi güreş takımı, toplamda 124 puan alarak minikler 11-13 yaş kategorisinde İzmir ikincisi oldu. 9 takımdan 70 sporcunun yarıştığı şampiyonada, Bayraklı Belediyesi sporcularından Ali Arda Kuyumcu 52 kiloda birinciliği kazandı. Sercan Kılıç, Fatih Yılmaz, İbrahim Yaman ve Samed Yüksekkaya ikinciliği, Sadrettin Yiğit Başaran, Resul Altun, Muhammed Emir Bayraktar, Furkan Bulut ise üçüncülüğü elde etti.
 

“Çocuk ve Gençlik Kenti Bayraklı” vizyonuyla yola çıktıklarını hatırlatan Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Çocuklarımız ve gençlerimiz bizim için öncelikli. Spora ve sporcuya verdiğimiz destekle, çocuklarımızın hayatına dokunmaya devam edeceğiz. Güreşçilerimizi başarılarından dolayı yürekten kutluyorum” dedi.

DEVAMI

BAYRAKLILI ÇOCUKLAR HEM SPOR YAPTI, HEM EĞLENDİ

Bayraklı Belediyesi tarafından hafta sonu çocuklara yönelik düzenlenen spor etkinlikleri renkli görüntülere sahne oldu. Penaltı atışları, halat çekme ve çuval yarışları gibi birbirinden eğlenceli aktivitelere katılan çocuklar, gönüllerince eğlendi.


Koronavirüs dolayısıyla bir süre evlerinden çıkmaları kısıtlanan ve Temmuz ayından itibaren Bayraklı Belediyesi Spor Müdürlüğü etkinlikleriyle açık alanlarda spora yeniden başlayan çocuklar, hafta sonu bir araya geldi. Şehit Ümit Boz Spor Tesisi'ndeki etkinliklerde 7-17 yaş arasındaki çocuklara yönelik eğlenceli aktiviteler düzenlendi. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak etkinlik öncesi dezenfeksiyon işleminden geçirilen çocuklar, hazırlanan program kapsamında hem spor yaptı, hem de eğlendi. Aileleri de tribünden çocuklarını izledi. Yaş gruplarına göre yarışmalara katılan ve başarılı olan çocuklara günün anısına hediyeler verildi. Etkinlikler kapsamında survivor parkuru, penaltı atışları, halat çekme, pinpon topu taşıma, bovling, çuval ve çember isabet yarışları gerçekleştirildi. Gönüllerince eğlenen çocuklar hoşça vakit geçirdi.

DEVAMI

Duyurular

Etkinlik Takvimi

Müdür

baskan
Volkan Kaya
Spor İşleri Müdürlüğü